Ahoj, jmenuji se Alžběta Felix a ráda zachycuji skutečné okamžiky mezi lidmi, jejich lásku a interakce. Můžeme fotit u vás doma, projít se lesem nebo vaším oblíbeným městem, kdekoli se budete cítit dobře :)

Bydlím nedaleko Prahy na malé vesnici, protože jsem potřeboval uniknout ruchu velkoměsta. To mi nyní umožňuje znovu objevit Prahu z jiného úhlu. Ráda cestuji, čtu a samozřejmě fotím :) Mám ráda zvířata (mých 5 koček mluví samo za sebe). Jsem mámou dvou malých dětí (holčička a chlapec).

Nejsem opravdu extrovert, takže když vás budu fotit, budu téměř neviditelná a nechám vás být sami sebou, samozřejmě vám ale ráda pomohu s pózováním atd..

Opravdu se těším na setkání.

//

Hello, my name is Alzbeta Felix and I love capturing genuine moments between people, their love and interactions. We can take photos at your home, take a stroll through a forest or your favorite city, wherever you feel good :) 
I live near Prague in a small village, because I needed to escape the buzzing of the city. This now lets me to rediscover Prague from a different angle. I love to travel, read and take pictures, of course :) I like animals (my 5 cats speak for themselves) I am mom of two small kids (a girl and a boy). 
I am not really an extrovert, so when I take photos of you, I'll be almost invisible and let you be yourselves. 
I am really looking forward meeting you.
Member of MyWed.com 
​​​​​​​
Submit
Thank you!
Back to Top